Mijn Klacht:
Dec 2017 heb ik besloten mijn lenzencontract te beëindigen. Toch werd er gedurende 5 maanden erna abonnementskosten van onze rekening afgehouden (ondanks contract beëindiging die ik ontvangen had in dec).
Ik heb geprobeerd het hoofdkantoor te bellen, dit was een ramp. Zo slecht bereikbaar (staan 9 wachtende mensen voor me en met het verzoek om op een later tijdstip terug te bellen). Filiaal Sittard nam niemand op. Dan ben je verplicht om naar de winkel toe te gaan en kon ik 45 min wachten omdat men bezig was. Uiteindelijk geholpen en zou alles geregeld zijn. Geld zou binnen 2 weken terug gestort worden. Na 3 weken niks gezien, weer hoofdkantoor gebeld met 10 wachtende mensen voor me en verzoek om later terug te bellen). Heb ik niet gedaan en ben weer naar filiaal Sittard gegaan. Ik moest wachten want het kon soms zijn dat het 1 week langer zou duren. Ik weer gewacht en natuurlijk geen geld gezien. Weer naar Sittard gegaan, weer een half uur moeten wachten en uiteindelijk bleek dat de eerste medewerker niks had opgestuurd van mij, vergeten helaas!! Maar het goede nieuws was dat ze het meteen in orde zouden maken. Ik moest wel weer 2 weken wachten maar het zou goed komen. Inmiddels zijn we 4 weken verder en heb ik nog geen niks ontvangen. Net weer gebeld, manager was niet aanwezig dus het kon niet opgelost worden. Hoeveel geduld en begrip moet een mens nog hebben bij Hans Anders????
Ik verbaas me ook nog eens hoe weinig begrip er voor je is. Nog geen sorry gehad of dat er aangegeven wordt hoe vervelend dit is.
Daarbij komt ook nog eens bij dat mijn oogmeeting voor mijn lenzen nooit geklopt heeft. Ik zou een cilinder moeten hebben wat helemaal niet nodig was. Het mag duidelijk zijn dat ik niet te spreken ben over Hans Anders (met name filiaal in Sittard) .
Gewenste Oplossing:
Dat ik z.s.m. mijn geld terug ontvang .
Hans Anders moet gaan werken aan slordigheid, slechte communicatie en personeel leert omgaan met zo'n vervelende situatie.
Mensen stuur je niet van kastje naar de muur.

