Klacht: een bril nodig of toch niet

evelienvanberkel op 16 september 2012 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 september 2012
Reactie van het bedrijf:

afgehandeld

Status Opgelost
Datum 16 september 2012

Een klant van Hans Anders in Haarlem Schalkwijk liet haar ogen testen en kocht een bril, maar kon er niet doorzien. Na terugkeer naar de winkel bleek dat de glazen niet goed waren geplaatst en dat ze eigenlijk geen bril nodig had, wat leidde tot verwarring bij de klant en haar dochter over de verkoop.

Mijn Klacht:

Bij Hans Anders Haarlem Schalkwijk mijn ogen laten testen. Leuke bril uitgezocht.
Hij was op 1 September klaar.Bril opgehaald en gaf meteen aan dat ik er niks door kon zien.
Verkoopster zei dat het moest wennen.Wat een onzin zei ik er zal als het goed is een wereld voor me open moeten gaan.
Thuis gekomen zei mijn man dat de bril scheef op mn neus stond.Schande zei ie dat ze zo mensen de deur uit laten gaan.
Dinsdags terug gegaan naar de winkel.Daar bleek volgens de verkoper dat de glazen er niet goed in waren gezet.
En de verkoper verzocht mij om nog eens mijn ogen te testen.En wat bleek mijn ogen waren helemaal goed:ik had geen bril nodig.Geen bril nodig zei mijn dochter die met me mee was.Waarom hebben jullie dan een bril aan mijn moeder verkocht. Er werd op geantwoord me collega had gehoopt dat u wel beter zou kunnen zien maar het is niet gelukt.We moesten er smakelijk om lachen wat een schande zeg.Omdat tegen je klanten te zeggen.Gelukkig was de bril maar 114 euro maar toch.
de verkoper vroeg of ik een leesbril wilde voor het geld of mijn geld terug.Ik dacht nog zo wat een service en snel me geld terug en met gierend banden weg van deze waardeloze brillen zaak. Ik zei nee doe me geld maar terug. Maar de verkoper kwam met een groot notitie blok want me geld krijg ik over 4 weken op mijn rekening gestort.Er moet eerst door de directie naar gekeken worden.Pff zei ik bel ze op in welk tijdperk leven we zei ik.Ik moest toch ook meteen betalen daar mocht ik ook geen 4 weken over doen.
Ja mag geen geld terug geven daar ben ik niet bevoegd voor.
Zat mij een paar dagen niet lekker en toen mijn ogen laten testen bij Federmann ook in Haarlem Schalwijk en wat blijkt ik heb wel degelijk een bril nodig en met nog sterkere glazen als opgemeten bij Hans Anders.
En nu maar hopen dat mijn geld zo snel gestort wordt zodat ik met gierende banden terug kan gaan naar Federmann want daar hebben ze tenmiste verstand van zaken.
Net gebeld met klanten service van Hans Anders met Veronique niet zo aardig ook.zou het personeel worden aangenomen op niet zo`n professioneel gedrag vroeg ik me af eigenlijk.Kortom het was het beleid van Hans Anders en daar heb ik me maar aan te houden.
Nou ik vindt het SCHANDALIG en dan druk ik het nog heel zacht uit.En hoop dat de directie dit snel leest en is wat aan het BELEID gaat doen.Want in mijn zaak is bij ons nog steeds de klant KONING.Had toch maar even terug gebeld met de klantenservice en kreeg bij toeval weer veronique aan de telefoon was erg beledigd over dit schrijven en vooral over haar en verbrak de verbinding.
Geweldige mensen bij Hans Anders Ohh nee ze zien het daar anders met of zonder bril
Met vriendelijke groet,
Evelien van Berkel uit Haarlem

Gewenste Oplossing:

DAT DE DIRECTIE VAN DIT bEDRIJF EENS ACHTER ZIJN OOR GAAT KRABBEN.
WANT IN DEZE TIJD IS HET SCHANDALIG OM MENSEN ZO LANG TE LATEN WACHTEN OM HUN EIGEN GELD TERUG TE LATEN KRIJGEN.EN IK HOOP DAT ER 1 GOEIE MEDERWERKER CONTACT OPNEEMT DIE ME WEL TE WOORD WIL STAAN.
mAAR DAT ZAL WEL 4 WEKEN DUREN

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

13 jaren geleden - klacht in behandeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 21 september 2012 om 10:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

afgehandeld

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM