Klacht: Bril kopen in 2012 en declareren in 2013.

Virdjinja op 30 december 2012 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

opgelost

Status Opgelost
Datum 30 december 2012

Na een lange wachttijd van anderhalf uur in de winkel van Hans Anders, werden de klanten uiteindelijk geholpen door een medewerkster die tegelijkertijd met andere klanten bezig was. Dit leidde tot verdere vertraging en frustratie, omdat de medewerkster regelmatig afgeleid was door andere taken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vandaag zijn mijn partner en ik allebei voor een nieuwe bril naar Hans Anders gegaan. Na 1 1/2 uur wachten, omdat er maar 2 medewerkers aan het helpen waren in de winkel, dan toch eindelijk aan de beurt. Tijdens het wachten en onder tussen controlerend dat er niemand voor zijn beurt piepte, alvast een nieuw montuur uitgezocht. Toen wij dan eindelijk na 1 1/2uur wachten aan de beurt waren, hielp de medewerkster, terwijl ze met ons bezig was, ook andere klanten. Zo moest ze even terug om iets te pakken en deed ondertussen maar even bij een andere klant een ogen test en onderwijl ook nog even afrekenen met andere klanten. Na weer enige tijd gewacht te hebben, kwam ze tot de ontdekking dat ze ons aan het helpen was. Na de uitgekozen monturen mee naar de balie te hebben genomen ,kregen we te horen, dat de brillen niet meer in het jaar 2012 gedeclareerd konden worden, maar in het jaar 2013.Dit was niet de bedoeling en hebben dat ook gezegd. De zorgverzekeraar had mij verteld: brillen die nu besteld worden, moeten gewoon in het jaar gedeclareerd worden dat ze besteld zijn en niet in het jaar dat ze afgeleverd worden. Wij zijn de winkel uitgelopen en Hans Anders is 2 goede klanten kwijt.

Gewenste Oplossing:

Ik hoef geen oplossing meer. Een geluk bij een ongeluk: Door dit hele gebeuren ben ik tot de ontdekking gekomen dat er nog wel brillenwinkels zijn die de tijd nemen voor de klant. Wij zijn dus naar een andere brillenwinkel gegaan en daar liep men niet, terwijl ze je aan het helpen waren, naar andere klanten toe om te helpen. Ik heb ze al gezegd: jullie hebben er 2 nieuwe klanten bij. En wat nog het belangrijkste was: de nota wordt gewoon dit jaar bij de zorgverzekeraar gedeclareerd en we hoeven de brillen niet eens te betalen. Alles wordt door de brillenwinkel geregeld met de zorgverzekeraar. Bij Hans Anders moet je de brillen eerst zelf betalen en daarna declareren bij de zorgverzekeraar. En als je pech hebt zoals ik 2 jaar geleden, moet je 4x terug naar Hans Anders om een goede nota te kunnen krijgen voor de zorgverzekeraar om je geld terug te kunnen krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb Hans Anders een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

13 jaren geleden - klacht in behandeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 18 januari 2013 om 10:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hans Anders beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM