Klacht: Afd debiteuren beheer

Hacer83 op 14 maart 2019 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Yildirim, We hebben inmiddels twee maal contact gehad. Tijdens het laatste gesprek heeft u aangegeven contact op te nemen met onze debiteuren afdeling, middels een klachtenbrief gericht aan hen. Zij zullen het vanaf hier overnemen, dus wij als...

Status Opgelost
Datum 14 maart 2019

Een klant van Hans Anders heeft contact opgenomen over een factuur en vroeg om uitstel voor betaling. De medewerker bood slechts een kortere termijn aan dan gewenst, wat leidde tot irritatie aan beide kanten. Toen de klant om de naam van de medewerker vroeg om een klacht in te dienen, werd de verbinding verbroken.

Mijn Klacht:

Vandaag contact opgenomen met Hans Anders nav een factuur. Ik heb de medewerker netjes de situatie uitgelegd en gehoopt dat ze mij kon helpen door het toekennen van een aantal dagen voor het betalen van de factuur. Medewerker gaf aan enkel uitstel te kunnen bieden tot 12 maart, 2 dgn korter als ik reken vanuit de factuurdatum kom ik uit op 14 maart. Mevrouw kon het blijkbaar niet verkroppen dat dat geen uitstel is, maar juist het tegenovergestelde. Zij kon dit niet verkroppen en reageerde duidelijk geïrriteerd. Ik zei haar dat het mogelijk is om uitstel te krijgen wanneer je hier netjes om vraagt, maar dat zij niet wilt meewerken. Ze bleef de discussie doorvoeren en toen ik vroeg om haar naam om een klacht in te dienen gooide ze de hoorn erop. Ik besloot om terug te bellen. Weer kreeg ik een medewerker aan de lijn die even vriendelijk was als haar eerste collega. Deze dame zei dat ze ziet dat ik al eerder had gebeld en wilde alvorens mij te antwoorden het gesprek teruglezen. En vertelde mij dat ik geen orettig gesprek heb gehad met haar collega, dit beaamde ik en ik wilde graag de naam van haar collega weten om een klacht in te dienen over de manier waarop ik te woord werd gestaan. Dit wilde zij niet doen en heeft ook de hoorn erop gegooid. De derde keer kreeg ik een zekere mevrouw Koeswal (ofzo?) aan de lijn. Ik wilde graag van haar weten waar ik een klacht kon indienen over medewerkers van haar afdeling. Zij verwees me door naar de klantenservice, maar de klantenservice had ik inmiddels ook al gebeld en ik werd niet te woord gestaan vanwege de drukte, aldus de automatische telefoon beantwoorder. Mevr Koeswal merkte dat ze geen kant meer op kon en drukte op allerlei toetsen en, wonder boven wonder (!), werd de verbinding weer verbroken!

Eerste gesprek met debiteuren afd was op 5 maart 2019 om 15:54 de tweede om: 15:59 en hierna heb ik 3 keer de klantenservice gebeld om te achterhalen waar ik een klacht kon indienen, dit mislukte vanwege de drukte kreeg ik niemand aan de lijn. En het derde gesprek was om 16:09.

Gewenste Oplossing:

Ik had netjes gevraagd om uitstel van betaling en ik weet dat organisaties juist blij zijn als je hierom vraagt ipv het negeren van betalingsverzoeken en het inschakelen van eventuele incassobureaus. Dit had ik overigens meegedeeld aan de eerste twee medewerkers, waarvan ik de namen niet heb onthouden.
Na zo onprofessioneel behandeld te zijn ben ik van mening dat Hans Anders zo een benadering van mij niet eens waard is geweest. Het liefst betaal ik geen cent meer aan Hans Anders vanwege deze zeer achterlijke manier van handelen, welke ik nog nóóit heb meegemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

7 jaren geleden - Geachte mevrouw Yildirim, Wat ontzettend spijtig om te horen dat u zo te woord bent gestaan. Dit is niet het visitekaartje dat wij van Hans Anders willen afgeven. Ik bied u namens Hans Anders een welgemeend excuses aan. Goed dat u zelf onze debiteuren afdeling hebt benaderd om uitstel aan te vragen. Dit waarderen wij ten zeerste. Ik vind het jammer om te horen dat afdeling debiteuren geen uitstel kon geven. Helaas heb ik niet de zeggenschap om deze alsnog toe te kennen. Gezien het contact niet goed is verlopen en de lijn meermaals is verbroken door een van mijn collega's, zal ik de klacht doorgeven. Dit mag niet nogmaals voorkomen. Met vriendelijke groet, Linda Hans Anders Webcare

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Ik zou graag gebeld willen worden door u, Linda.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 14 maart 2019 om 12:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Yildirim,

We hebben inmiddels twee maal contact gehad. Tijdens het laatste gesprek heeft u aangegeven contact op te nemen met onze debiteuren afdeling, middels een klachtenbrief gericht aan hen. Zij zullen het vanaf hier overnemen, dus wij als klantenservice sluiten de klacht.

Hopelijk krijgt u de reactie die u had gehoopt te krijgen.

Ik hoop u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijk groet,
Linda
Hans Anders Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM