Klacht: Monteur twee keer niet komen opdagen

gwkoers op 15 november 2018 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 15 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Maandag 12-11 had ik een afsprak met een monteur. Om 14:00 uur zou hij langskomen. Om 15:00 uur was er nog niemand. Telefonisch contact gehad met Guidion. Sorry wij hebben vergeten af te bellen. De monteur is ziek geworden. Wij bellen u zo spoedig mogelijk terug voor een nieuwe afspraak. De volgende dag werd er terug gebeld. 15-11 om 15:00 uur komt er een monteur langs. Om 15:30 was er nog geen monteur. Weer gebeld. De monteur komt vandaag. Hij heeft autopech. Wij zijn vergeten u dat door te geven. Mooi waardeloos heb ik gezegd. Twee keer een snipperdag voor niets genomen. Wanneer is de nieuwe afspraak? Datr kan ik niet zeggen. Daarover bellen wij zo spoedig mogelijk terug. Helaas tot op heden nog niets gehoord

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden op het moment dat hier een monteur voor de deur staat en de nodige werkzaamheden verricht.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guidion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM