Klacht: Liegen dat klant niet thuis is

Goncha op 24 november 2020 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 24 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag, dinsdag 24-11-2020 zou er tussen 16.00 en 18.00 een monteur langs komen. Gisteravond nog een sms gekregen dat ‘i.v.m. het Coronavirus de monteur voorafgaand aan de afspraak belt om met jou te bepalen of ze langs kunnen komen. De monteur kan anoniem bellen.’

Om 16.41, zonder gebeld te zijn, krijg ik een email met daarin dat ze me nog niet te pakken hebben gekregen, of ik zsm wil terugbellen. Dit direct gedaan om vervolgens een half uur in de wacht te staan. Mijn verhaal gedaan en Tmobile krijgt van Guidion te horen: er is 2x aangebeld, maar werd niet open gedaan. ONMOGELIJK! Mijn bel is ontzetten luid en ik zit al een aantal uur te wachten in de woonkamer. Er zou een foto gemaakt zijn dat de monteur voor de deur stond. Dit klinkt bij mij alsof de monteur geen zin had zijn werk te doen, vooral als ik dezelfde klacht vaker terug zie!
Ook zou het bellen voorafgaand de afspraak niet iets zijn wat uberhaupt gebeurd. Waarom dan de sms de dag ervoor? De Tmobile medewerker vraagt of ik de bel even wil testen, dit gedaan, zij hoort ook dat hij het doet. Als ze me wil doorverbinden om een nieuwe afspraak te maken geven ze geen gehoor. Ik moet een sms krijgen binnenkort om een nieuwe afspraak in te plannen. ZEER ZEER geirriteert hierdoor.

Gewenste Oplossing:

Bij een tegemoetkoming en welgemeende excuses. Ik heb een middag vrij moeten nemen hier voor niks zitten wachten en dan ook nog willen doen alsof ik lieg. Daarnaast mogen ze de tekst in de sms veranderen ipv klanten in te lichten dat er voorafgaand de afspraak gebeld gaat worden i.v.m. het coronavirus. Ik neem aan dat dit was om te weten of de klant geen coronaklachten heeft, maar blijkbaar is dit toch niet zo belangrijk voor Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guidion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Goncha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM