Mijn Klacht:
Vandaag 19-12-2018 zou Guidion langs komen om het installatie pakket van Telfort aan te sluiten,begon al goed met de eerste afspraak,kreeg ik een sms half uurtje voor de tijd dat de monteur niet kwam,weg 4 verlof uren.
Vanmorgen toch een monteur van Guidion ( 2 uur te laat),mijn vriendin had vrij genomen en ze werdt als niks behandeld,niet voorstellen,vroeg meteen naar de meterkast waar de glasvezel zit,de oude glasvezel werdt van de muur getrokken en maar neer gegooid in de hoek van de kast,en de nieuwe werdt er aan geplaats en dat was ook alles.
Mijn vriendin vroeg nog dat hij de tv en het internet nog zou installeren en daarop was zijn antwoord dat het 100 euro zou kosten,(de afspraak met telfort was dat het allemaal gratis was).
Ik wordt hier zo misselijk van 2 hardwerkerde mensen die zo behandeld worden,Nu geen tv en geen internet
Gewenste Oplossing:
Dat alles op wordt gelost op een fatsoenlijke manier

