Klacht: levering van telefoon duurt lang

Jorik2091 op 07 juli 2021 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GSMWeb
Status Nieuwe klacht
Datum 7 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik wacht nu al 2 weken op een telefoon die ik heb besteld bij GSMWeb. Ik lees meerdere klachten over de levering van telefoons. Zoals de andere klachten aangeven, geeft GSM niet aan wanneer iets binnen is, of wordt verstuurd. Nu 2x gebeld naar GSMWeb en elke keer geven ze aan dat het er bijna aan zit te komen. 2 weken wachten op een telefoon waar op de website staat dat die voorradig is, is echt heel slecht.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de telefoon morgen bezorgd gaat worden. Helaas hoorde ik vandaag al dat dit niet geval gaat zijn. Nu gaan ze 'waarschijnlijk' de telefoon vrijdag binnen krijgen en dan pas opsturen. Ik vind de service van GSMWeb echt heel slecht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jorik2091
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM