Klacht: IPHONE 7 128 GB ZILVER IS GESTOLEN

NELSONOSPINADUQUE op 17 juni 2017 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GSMWeb
Status Nieuwe klacht
Datum 17 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 20 december 2016 heb ik een abonnement en toestel iphone 7 (128 Gb zilver) via GSMWEB:NL besteld.
Op 21-12-2016 de simkaart gekregen , maar geen toestel.
Aangezien ik 24 -12-2016 met vakantie ging, kon het toestel niet bezorgd worden voor ik wegging; vervolgens is het toestel toch opgestuurd, maar ik heb hem op de hoogte gesteld dat ik voor paar maanden met vakantie naar het buitenland zou gaan en dat ik het toestel niet kon ophalen, en kreeg een berricht dat als ik in Nederland terug zou zijn, kon ik hen bellen en het toestel zou opnieuw bezorgd worden.
Toen ik in Nederland terug was,zag ik dat de post bij met 2 keer langsgeweest waren; op 30 en 31 -12-2016 en 2 berrichten achter gelaten; en de 2de berricht zei dat het toestel bij Primera op kinkerstrat zou afgeleverd worden.
Ik heb het bedrijf gebeld en kreeg te horen dat het toestel nog bij Primera lag, maar helaas volgens de mensen van Primera blijft een pakket daar allen maar voor 2 weken liggen en daarna wordt het naar het bedrijf via de post teruggestuurd.
Het bedrijf beweert dat het toestel op 17 januari 2017 tussen 9:00 en 10:00 uur bij Primera opgehaald is en dat het al in gebruik is,en ook dat ze voor mij niets meer kunnen betekeneen; inmiddels zit ik zonder het teostel van ongeveer 800 Euro.
IK begrijp niet,hoe iemand zonder identiteidskaart het toestel kon ophalen????????????????????
Dit ruikt naar oplichting.

Gewenste Oplossing:

ALS IK HET TOESTEL IPHONE KRIJG,
HET IS AL BETAALD.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM