Klacht: Geen telefoon gekregen

ajvdwiel op 02 maart 2023 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GSMWeb
Status Nieuwe klacht
Datum 2 maart 2023

Na een langdurige relatie van 12 jaar met GSMWeb heeft de klant op 18 februari zijn abonnement verlengd, maar kreeg op maandag te horen dat de telefoon niet geleverd kon worden vanwege een storing. Ondanks het indienen van een herroepingsformulier en meerdere pogingen om contact op te nemen, heeft de klant geen reactie ontvangen, terwijl hij inmiddels meer betaalt voor een nieuw abonnement.

Mijn Klacht:

Ik ben al 12 jaar klant bij gsm web en ze hebben tig keer gebeld dat ik mijn abonnement kan verlengen. Dan verleng ik op 18 feb ( zaterdag) en op maandag krijg ik bericht dat ik aangesloten ben op het nieuwe netwerk.

Ik bel en stuur een mail dezelfde maandag dat ik er vanaf wil zien, want het blijkt dat gsm een storing heeft en de telefoon niet geleverd kan worden. Dat werd mij verteld en ik mocht het contract annuleren.

Ik kreeg 3 opties via de mail met een herroepingsformulier en heb die direct terugestuurd en nog een keer gebeld met de vraag of ze het meteen in behandeling konden nemen.

Geen reactie. Ik heb 5 mails gestuurd want ik had de telefoon 48 later nodig, maar het kon niet geleverd worden.

Nu is het 2 maart, ik betaal nu ruim 30 euro meer voor een nieuw abbonement, terwijl ik geen nieuw toestel heb gekregen.

Vandaag weer gebeld met gsmweb en ik mag niet annuleren want ik ben een zakelijk klant, terwijl mij aan de telefoon is toegezegd, dat vanwege de storingen en onderbemanning, ik deze keer wel recht heb op het annuleren van mijn contract binnen een aantal dagen.

Dit was een mondelinge toezeggen met bevestiging per email.

Vandaag zei gsmweb dat ik pech heb en dat ‘wellicht’ de telefoon volgende week wordt verstuurd.

Ik eis een ontbinding van het contract en dat ik terug kan keren naar mijn sim only aboo

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat het contract wordt ontbonden naar mijn oorspronkelijke contract en de telefoon mag gsmweb houden. Advocaat en Tmobile zijn ingeschakeld en heb vernomen dat ik in mijn recht sta.

Ik wil per direct dat gsmweb.nl met een oplossing komt ipv mijn mail te negeren en mij dagenlang in de wachtstand te zetten.

Geen provider die met hun nog wilt werken lijkt me.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ajvdwiel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM