Klacht: Afspreken betreft levering niet nakomenen

Rikketikkie2 op 09 december 2024 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf GSMWeb
Status In behandeling
Datum 9 december 2024

Een klant van GSMWeb heeft zijn contract bij Vodafone verlengd op 5 december, maar heeft zijn nieuwe telefoon nog steeds niet ontvangen. Na contact met de klantenservice op 9 december kreeg hij te horen dat er leveringsproblemen zijn, zonder dat hij hierover eerder geïnformeerd was. De klant is ontevreden over de gebrekkige communicatie en de klantvriendelijkheid van de medewerkers.

Mijn Klacht:

Donderdag 5 dec mijn contract van vodafone verlengd. Het zou 2 dagen duren maar nog steeds niets ontvangen. Vandaag 9 dec gebeld, krijg je via het bandje te horen dat er iets is met leveringen, hier geen enkele mail over ontvangen. Een medewerker gesproken die mij ook niet kon helpen, ik moest maar wachten, misschien wel tot einde van de week. De bestelling annuleren moest ik formulieren voor invullen en zou ook enkele dagen duren?
Wat een slechte service dat ze dat niet gelijk melden bij het afsluiten want dan was ik ergens anders naar toe gegaan waar wel binnen 2 dagen geleverd word, aangezien ik dringend een nieuwe telefoon nodig heb. Ben zeer ontevreden over de slechte werkwijze van dit bedrijf. Ook de toon van het teledoongesprek was alles behalve klantvriendelijk en er wordt niet met je meegedacht. Dat ze afspreken niet nakomen vinden ze blijkbaar niet iets waar klanten over moeten zeuren, zo achteloos gaan ze ermee om. Ik heb eigenlijk nog nooit zon slecht teledoonbedrijf meegemaakt. Ook via de mail geen reactie op mijn klacht.
Ze hadden me gelijk de mogelijkheid moeten geven on te annuleren omdat ze niet kunnen leveren, dat is een correcte werkwijze.
Echt een amateurisch bedrijf, zeer slecht, zou niemand dit aanraden. Was ik maar bij belsimpel gebleven die wel afspreken nakomt en annuleren geen probleem is.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk mijn bestelling afronden want het abonnement is ook al ingegaan, hoezo asociaal......
Een soort van onkostenvergoeding zou ook zeker niet misstaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door GSMWeb in behandeling genomen

Bericht van GSMWeb

1 jaar geleden - Goede morgen, Ik heb uw dossiers er even bij gepakt. Ik zie dat de galaxy watch vandaag verzonden is, de track en trace hiervan zal u vanavond per mail krijgen. De samsung galaxy z flip 4 is helaas niet beschikbaar in de gewenste kleur, zou u contact op kunnen nemen met [email protected]? Dan kijken we samen even voor een alternatief! met vriendelijke groet, Klacht Afhandeling GSMweb

Reactie van de melder van de klacht Rikketikkie2

1 jaar geleden - Dus als ik het goed lees krijg ik nog niet mijn telefoon na al een week gewacht te hebben terwijl binnen 2 dagen die binnen zou zijn? Hoezo is de kleur paars er niet en wat voor opties heb ik dan dat ik wel met spoed mijn telefoon krijg. In vind het onderhand niet leuk meer naar tig tefoontjes al gepleegd te hebben en niets wijzer te worden. En nu weer dit? Graag snel u reactie wat wel opties zijn dan, ik heb geen zin om weer een week te moeten afwachten in onzekerheid of ik uberhaupt wat krijg.

Alle klachten die gemeld zijn door Rikketikkie2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM