Klacht: 3x abonnement geannuleerd maar nooit een reactie

f koops op 17 juni 2025 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 juni 2025
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Ik kan u helaas niet vinden zonder uw gegevens. Wij adviseren u om op een werkdag tussen 10-15:00 contact op te nemen via onze livechat. Dan helpt een van onze medewerkers u zo snel mogelijk verder. met vriendelijke...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf GSMWeb
Status Opgelost
Datum 17 juni 2025

Na het afsluiten van een abonnement bij GSMWeb, besloot de klant om de bestelling te annuleren binnen 24 uur. Ondanks meerdere e-mails met het verzoek tot annulering, ontving de klant geen passende reactie en kreeg uiteindelijk een bevestiging van goedkeuring van het abonnement, samen met een simkaart, terwijl de annulering nog niet was verwerkt. De situatie leidde tot frustratie, omdat de klant nu betaalt voor een abonnement dat hij niet wenst.

Mijn Klacht:

nadat ik een abonnement via gesmweb afsloot begon ik sterk te twijfelen , ik hadnmaleijk ook een telefoon erbij genomen waar ik 2 jaar aan moest gaan afbetalen .
na 24 uur nog voordag BEN mijn verzoek in behandeling moest nemen heb ik gsmweg een emailo gestuurd om de bestelling te annuleren met mijn duidelijk rede maar geen antwoord ..
een aantal dagen later kreeg ik een email maar dat was niet het antwoord wat ik verwachten maar een felicitatie dat mijn aanvraag bij BEN was goedgekeurd en weer een paar dagen later een envelop met daarin een simkaart en brief waarin stond dat mijn telefoon negeleverd zou worden maar dat wel mijn abonnement al was ingegaan .. ik betaal nu das ruim een week voor iets wat ik niet wil en niet eens kan gebruiken en na nog 2 emails met mijn annulering nog steeds geen antwoord..
BEN zelf wil trouwens ook nergens op reageren
ik wil dit abonnement niet !!! en al zeker niet via gsmweb want heb inmiddels onderzoek gedaan en er zijn honderden slachtoffers net als ik , dit bedrijf moet gestopt worden .

wat kan ik doen als er toch geld van mijn rekening word afgeschreven ?

Gewenste Oplossing:

ik wil zoals ik ruim optijd had aangegeven , dus voor mijn aanvraag in behandeling werd genomen dat alles word geannuleerd , ik vertrouw ze niet en wil geen lening voor een telefoon

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Reactie van de melder van de klacht f koops

8 maanden geleden - zelfs 1 is al te veel voor dit bedrijf

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door GSMWeb in behandeling genomen

GSMWeb

Heeft op 18 juni 2025 om 17:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Ik kan u helaas niet vinden zonder uw gegevens. Wij adviseren u om op een werkdag tussen 10-15:00 contact op te nemen via onze livechat. Dan helpt een van onze medewerkers u zo snel mogelijk verder.

met vriendelijke groet,
Dieter
GSMweb

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - We hebben bericht ontvangen dat GSMWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

f koops

Heeft op 18 juni 2025 om 18:08 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

los het nu op !! ben er helemaal klaar mee om na 3 emails nog steeds geen antwoord te krijgen . ik heb 3x zwart op wit staan dat ik heb geannuleerd dus ik betaal ook geen cent meer . zoek mijn gegevens maar op via ahet factuurnummer . 494669.

Alle klachten die gemeld zijn door f koops
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM