Klacht: terugbetaling nog niet ontvangen

A Kok op 27 maart 2017 over gsmreparatieandmore in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
gsmreparatieandmore has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb eerder een klacht over dit bedrijf via deze site gegeven. Nadat de klacht via klacht.nl geplaatst was heeft het bedrijf GSMREPARATIEANDMORE mij benaderd en aangeven dat er een fout was gemaakt. Het bedrijf gaf aan het geld alsnog terug te storten.
Tot op heden is dat niet gelukt. Ik heb meerdere pogingen gedaan en aangegeven dat het geld nog steeds niet terug is gestort. En dit tot op de dag van vandaag niet gebeurt. De man is niet meer bereikbaar en het nr. waarop we contact hadden geeft nu constant aan dat de persoon in gesprek is.
Dit bedrijf kan geen belofte houden!
Ik hoop niet dat anderen hier ook de dupe van zijn of worden.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het bedrijf nu de zaak netjes afhandelt en het geld bedrag terug stort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar gsmreparatieandmore over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM