Klacht: Niet leveren van betaalde kleding

Jeroen van der Loop op 05 juli 2023 over Grupetto in de categorie Internetshops - Fietsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Grupetto
Status Open
Datum 5 juli 2023

Een klant heeft een bibshort besteld en betaald bij Grupetto, maar heeft het product nooit ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen enkele reactie ontvangen van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Een bibshort gekocht bij Grupetto. Netjes betaald maar niks ontvangen. Paar keer gemaild en gebeld. Totaal geen reactie. Ik verwacht ht toch minstens een fatsoenlijk antwoord met uitleg. Helemaal niets.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als het betaalde product gewoon geleverd wordt. Is volgens mij geen rare oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grupetto

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grupetto nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jeroen van der Loop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM