Mijn Klacht:
19 December heb ik om plm. 14.15 gebeld met Vriendenloterij om mijn deelname stop te zetten zodat ik alleen nog in december 2025 meedoe. Een mevrouw (haar naam vergeten te vragen) “noteerde het“ en ik zou een bevestigingsmail krijgen en er zou verder geen deelname meer zijn in januari, dus ook geen afschrijving van de bank. Ik heb alleen een AOW en klein pensioentje en mijn vrouw heeft helemaal geen inkomen dus alleen zo`n gratis actie is voor mij een kansje.Dit begreep ze helemaal en het was geregeld en ik zou meteen nog een bevestigingsmail krijgen.
Wel die mail kreeg ik inderdaad meteen maar helemaal onderaan stond dat januari de laatste speelmaand is. Zij had me uitdrukkelijk verzekerd december 2025, dus ik bel meteen terug. plm. 14.20.
Ik krijg er nu een meneer aan en die kon niet veel voor me doen nadat ik hem alles uitgelegd had en vraag vervolgens als er een manager in de buurt is. Na een paar minuten krijg ik een nieuwe medewerker aan de telefoon genaamd Vincent Kruis. Ik leg hem weer alles uit en een collega moest dan een fout hebben gemaakt maar daar mocht ik niet de dupe van zijn. Hij stelde een aparte verklaring op intern en overtuigde mij dat december voor mij de laatste speelmaand was echter er zou 20 januari 2026 toch een afboeking plaatsvinden maar die zou direct weer terug geboekt worden , uiterlijk de dag erna 21 januari.2026, Ik moest dan niet zelf terugboeken want dat werd automatisch teruggeboekt. Dit vond ik gek maar hij kon het alleen zo regelen omdat het systeem al opdracht had gegeven? Ik vraag nog niet 20 december? Nee 20 januari 2026.Hoe dan ook hij verzekerde me dat ik echt geen deelname meer had in januari 2026 en hoefde me niet meer ongerust te maken. Ik vroeg nog of hij me een kopie kon zenden van die interne verklaring maar dat ging niet maar nogmaals de verzekering dat het nu in orde was. Dat alles was dus 19 december 2025.
Tot mijn verbazing zie ik 26 december dat er 24 december 2025 een afboeking heeft plaatsgevonden. 26 December heb ik die dan ook teruggeboekt. Vanmorgen met
Berat Karraman gebeld van 09.28 tot 09.38
De hele zaak uitgelegd en ik moet uitgeschreven zijn want dat staat in zijn systeem en geen deelname in januari. Het verhaal met de vorige medewerkers vond hij trouwens ook vreemd.
Bandje is opgenomen bevestigde hij net zoals die andere gesprekken. Ik vraag hem om een mailtje ter bevestiging maar dat ging niet want dan zou ik een nieuwe beëindiging krijgen.
Samengevat er zijn nu 3 geluidsopnamen daar die mijn verhaal helemaal kunnen bevestigen maar gezien de afschrijving die 24 december plaatsvond ondanks toezeggingen ben ik ongerust. Aub help.
Gewenste Oplossing:
Doodsimpel een bevestigingsmail dat december 2025 mijn laatste trekking is zoals afgesproken.


