Klacht: Veel meer eigen geld kwijt dan afgesproken

Cleijnen op 09 juni 2015 over goedkopehypotheek.nl in de categorie Hypotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
goedkopehypotheek.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 augustus 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte relatie, Wij van Goedkopehypotheek.nl zijn verheugd te kunnen melden dat wij als uw adviseur en u als relatie in 2015 aan alle gestelde voorwaarden voor een oplossing hebben voldaan. Er is in overleg tussen u en Goedkopehtheek.nl overeenstemming bereikt...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hypotheken
Status Opgelost
Datum 9 juni 2015

Een klant van goedkopehypotheek.nl ervaart dat hij veel meer eigen geld kwijt is dan oorspronkelijk afgesproken, met een bedrag van ongeveer 2800 euro. Hij is ontevreden over de communicatie en bereikbaarheid van het bedrijf, evenals de lage inschatting van notariskosten. Ondanks het indienen van een klacht bij de directie, ontving hij geen bevredigende reactie en vraagt hij zich af waarvoor hij de bemiddelingskosten heeft betaald.

Mijn Klacht:

Door de mooie manier van praten en mooie woorden. Map pas 4 maanden na notaris ontvangen. De manier om de hypotheek mooi te laten lijken is dat ze veel posten te laag inschalen zoals notaris kosten 450. Probeer maar eens een notaris te vinden voor dat geld. Tevens zeer slecht bereikbaar en niemand kan zelf beslissing maken omdat je altyd te horen krijgt. Daar ga ik niet over. Klacht ingedient bij directie antwoord we hebben uw klacht bekeken maar we doen er niks mee. Uiteindelijk was ik +-2800.00 meer aan eigengeld kwijt en heb alles zelf moeten regelen. Vraag me dan ook af waarvoor ik 2500.00 bemiddelings kosten heb betaald.

Gewenste Oplossing:

Terug betaling bemiddelingskosten en een excuus voor de vele maanden strijd en stres

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over goedkopehypotheek.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar goedkopehypotheek.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over goedkopehypotheek.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door goedkopehypotheek.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat goedkopehypotheek.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

goedkopehypotheek.nl

Heeft op 23 augustus 2016 om 11:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte relatie,
Wij van Goedkopehypotheek.nl zijn verheugd te kunnen melden dat wij als uw adviseur en u als relatie in 2015 aan alle gestelde voorwaarden voor een oplossing hebben voldaan.
Er is in overleg tussen u en Goedkopehtheek.nl overeenstemming bereikt over de oplossing.
Verdere details over deze oplossing zijn bij u bekend.

Met vriendelijke groet,

Cleijnen

Heeft op 23 augustus 2016 om 19:04 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is geen oplossing aangedragen . Dus dit is 1 grote leugen . Het enigste wat gezegd is ...wij hebben ons werk goed gedaan want u heeft een hypotheek

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM