Mijn Klacht:
Wij proberen sinds 19-8-2014 onze hypotheek over te sluiten bij goedkope hypotheken.Tot op heden (3-2-2015) is dit nog steeds niet gelukt. Onze eerste aanvraag is om een of andere reden (die wij nog steeds niet weten) verlopen. Na herhaaldelijk contact (57 mails en eindeloze telefoontjes) geeft de buitendienstmedewerker de binnendienst de schuld en de binnendienst de buitendienstmedewerker. Wij willen dit als klant niet horen wij willen graag onze hypotheek oversluiten. Nu een nieuwe buitendienstmedewerker en ook dit loopt niet goed.Wij hebben al verschillende malen dezelfde papieren die nodig zijn opgestuurd maar elke keer vragen zij weer dezelfde papieren.Wij hebben 3 maal een klacht ingediend en hier wordt niet op gereageerd.Wij hebben aangegeven bij de buitendienstmedewerker dat ik voor deze incompetentie geen 2700,00 Euro ga betalen, waarop de buitendienstmedewerker zei dat als wij als klant geen schade hebben geleden dit bedrag gewoon betaald moet worden. De schade die wij hebben geleden is ergernis heel veel werk om elke keer weer dezelfde papieren aan te leveren met als resultaat niets. Ook deze buitendienstmedewerker geeft de binnendienst de schuld.Wij hebben hier als klant geen boodschap aan.
Wij willen graag serieus genomen worden. Als goedkope hypotheken niet capabel is om hypotheken te verstrekken moeten ze geen opdrachten aannnemen.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevereden als onze hypotheek op korte termijn overgesloten is en de prijs van 2700,00 Euro drastisch aangepast wordt.


