Klacht: ik ben gebeld

Blackpanter52 op 04 augustus 2018 over Goed leven met Euro Shopping in de categorie Gratis / testproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 4 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zou wanneer ik binnen 10 dagen een bestelling plaatste zoals ook door een medewerker werd verteld 9.800,00 euro krijgen, ik had 1 artikel besteld en ze sturen er 3, ik betaal ze niet ook al moet ik voor de 15 augustus betalen, ze kunnen dat van die 9.800,00 euro afhouden, de 10 dagen zijn nog niet voorbij, maar zie er een gat in dat ze betalen

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ze met de 9.800.00 euro over de brug komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Goed leven met Euro Shopping

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Goed leven met Euro Shopping nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM