Klacht: ik weet niet waar mijn pakketje is

[email protected] op 20 april 2024 over Go Parcel in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Go Parcel
Status Open
Datum 20 april 2024

Een klant van Go Parcel heeft een probleem met een pakket dat op 30 maart besteld is en de volgende werkdag geleverd zou worden. Ondanks het ontvangen van een trackingnummer, heeft de klant het pakket nog niet ontvangen en ziet nu dat het pakket teruggestuurd wordt, terwijl het nog steeds nodig is.

Mijn Klacht:

i order some stuff that i have to get next working day and then they gave me a tracking number, but i didn’t find anything yet from 30 March, now i can see they are sending back even i need my parcel

Gewenste Oplossing:

i want my parcel, don’t send it back

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Go Parcel
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Go Parcel

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Go Parcel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM