Klacht: Walgelijk die nieuwe smaak van parodontia. We stoppen ermee.

Anette Mul Heming op 16 maart 2021 over Glaxo Smith Kline in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Producten
Status Open
Datum 16 maart 2021

Een consument uit onvrede over de nieuwe smaak van Parodontax, die als walgelijk en te zoet wordt ervaren. De persoon heeft meerdere tubes aangeschaft, maar is nu van plan om te stoppen met het product vanwege de onaangename smaak.

Mijn Klacht:

Walgelijk die nieuwe smaak van parodontax. Een vies zoetig smaakje. Heb al altijd tubes op voor omdat ik er al bang voor was dat het er een keer uit zou gaan. Nu dus 6 tubes over van die smerige troep.

Gewenste Oplossing:

Niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Glaxo Smith Kline

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Glaxo Smith Kline nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anette Mul Heming
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM