Klacht: javaanse jongens tembaco

johan69 op 04 december 2013 over Gladstone in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gladstone
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 4 december 2013

Een klant van Gladstone heeft klachten over de kwaliteit van de tabak in de oude verpakking. Ondanks dat de nieuwe verpakking verbeteringen heeft, vond de klant dat de oude verpakking vol lange takken en mot zat, wat de ervaring negatief beïnvloedde. De klant is teleurgesteld, vooral gezien de prijs van het product.

Mijn Klacht:

Ik gebruik al jaren deze shag alleen de laatste tijd is het drama met de tabak. Nu is de nieuwe verpakking er is het beter.
Alleen nu had ik maandag een oude verpakking gekocht nog want ze hadden de nieuwe nog niet maar dat is 1 en al rotzooi allemaal lange takken erin en allemaal mot het hele pakje is toch niet best zeker of wel. Het is al duur genoeg en dan hoop je dat je wel wat krijgt voor je geld.

Gewenste Oplossing:

zou wel een nieuw pakje willen hebben ruil ik de oude om het gebeurde wel vaker dat de oude verpakking niet goed was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gladstone

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gladstone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM