Klacht: Geweldige shoot gehad

TamaradeK op 15 mei 2013 over Why Not Photography in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Why Not Photography has resolved this complaint
Klacht opgelost
Categorie Fotoservice
Status Opgelost
Datum 15 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen week heb ik samen met een vriendin een zeer leuke shoot gehad bij Why Not Photography. We hadden de klachten hier gelezen en stonden er dan vrij sceptisch tegenover maar we zijn uiteindelijk heel blij dat we toch zijn gegaan.

We werden ontvangen met een lekkere kop thee waarna de shoot werd besproken. Er werd een mooie basis make-up gezet bij ons beiden waarna de shoot begon. Omdat we wat nieuw waren met het poseren voor een camera hielp de fotograaf ons zowel met voordoen als met verhalen zodat wij in een bepaalde sfeer kwamen om de shoot mooi neer te zetten.

We moeten nog even wachten op de contactsheets maar zijn al heel blij met de shoot. Een onvergetelijke ervaring die we zeker niet hadden willen missen.

Bij deze van ons een dikke pluim voor Why Not Photography!
Zeker een aanrader!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM