Klacht: Prijsverschil

Wilmo65 op 29 juni 2025 over GetYourGuide in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 29 juni 2025

Een klant van GetYourGuide kocht zes kaartjes voor een rondvaart in Leeuwarden, maar ondervond problemen bij het annuleren van één kaartje. Na het annuleren van alle kaartjes en opnieuw boeken bij de botenfirma ontdekte de klant dat de prijs daar 8,00 euro per kaartje was, wat 12,00 euro goedkoper was dan bij GetYourGuide. De klant vond dit prijsverschil onacceptabel, maar ontving wel het volledige bedrag van 120,00 euro terug.

Mijn Klacht:

Ik had 6 kaartjes gekocht voor een rondvaart door leeuwarden voor 20,00 per stuk.
1 kaartje wilde ik annuleren maar bleef een foutmelding krijgen. Berichten gestuurd maar geen gehoor. Na een tijdje maar alle kaartjes geannuleerd en rechtstreeks bij de botenfirma opnieuw geboekt. Om er daar achter te komen dat de kaartjes 12 euro per stuk goedkoper waren te weten 8,00 pp. Een prijsverschil zou ik nog kunnen snappen maar 12,00 per kaartje? Schandalig. wel de hele 120,00 teruggestort gekregen

Gewenste Oplossing:

Niets, ik heb mij geld al terug maar nog een keer boeken bij getyourguide doe ik nooit meer. Smeken om je annulering en ruim het dubbele moeten betalen? Dacht het niet.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GetYourGuide

Reactie van de melder van de klacht Wilmo65

8 maanden geleden - Je kan appen wat je wilt, contact krijg je nooit. Een deel annuleren geeft.een foutmelding. Dan maar de hele boeking van 6 personen annuleren dat lukt wel. Om er achteraf achter te komen dat een kaartje bij hun 20 euro kost en rechtstreeks maar 8. Ik voel me flink in de maling genomen. GetYourGuide, nooit meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GetYourGuide nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wilmo65
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM