Klacht: De condensdroger wordt niet warm

Jan Zwart op 06 februari 2012 over Gerritse bv in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 februari 2012

Sinds december 2008 heeft de klant herhaaldelijk problemen met een condensdroger, die na meerdere reparaties steeds weer in storing valt. Monteurs hebben aangegeven dat de oorzaak ligt bij een te kleine doorgang of een ontwerpfout. De klant vraagt om een blijvende oplossing, omdat het vertrouwen in toekomstige reparaties laag is.

Mijn Klacht:

Sinds december 2008 ben ik in het bezit van een condensdroger type apparaat WT46W560NL/01 heden heb ik voor de 4de maal de melding gemaakt voor het zelfde heuvel/klacht, volgens de diverse monteurs wordt de klacht veroorzaakt door een te kleine doorgang/ontwerp fout, derhalve valt de condensdroger na een/de reparatie na enige tijd weer in storing.
Ik heb weinig vertrouwen in, dat de komende reparatie een blijvende oplossing van dit probleem zal zijn, derhalve het dringend verzoek voor een blijvende oplossing.

Gewenste Oplossing:

Een blijvende oplossing, evt. het apparaat op kosten van Siemens vervangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM