Klacht: zou afgeleverd zijn, maar dus NIET

undixinfo op 23 juni 2021 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Aflevering zou op 22-6-2921 tussen 13,30 en 15.30 plaatsvinden, maar om 22.30 uur nog niets geleverd : staat op TrackTrace dan nog op NIET AFGELEVERD. In de loop van 23-6-2021 staat TrackTrace plotseling op AFGELEVERD en GETEKEND terwijl er niets (ook bij de buren niet) is afgeleverd. Het lijkt erop dat het een chauffeur is die steelt.

Gewenste Oplossing:

Als het artikel ècht geleverd wordt of als het geld wordt teruggestort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door undixinfo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM