Klacht: Verkeerd info in email, bestelling 1 dag later velen uren later dan beloofde tijdsblok bij informeren op dwaalspoor gezet met 0900 nummer

Sharwinj op 03 januari 2019 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heermevrouw Jagmohansing, Uw klacht is in behandeling genomen en op 04-01-2018 per mail met u afgehandeld. Er is toelichting gegeven op de afhandeling van de procedure. Voor verdere informatie graag contact opnemen met de klantenservice. Wij hopen u hiermee...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 3 januari 2019

Een klant van General Logistics Systems (GLS) heeft geklaagd over de levering van een pakket dat niet op de beloofde datum en tijd is aangekomen. Ondanks herhaaldelijk wachten en het ontbreken van communicatie van GLS, werd de klant door een medewerker naar een 0900-nummer verwezen voor meer informatie, wat als frustrerend werd ervaren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren en vandaag op een pakket zitten wachten. Volgens jullie website en de e-mail die wij kregen kon ons pakket gisteren tussen 12 en half 4 worden geleverd. Ik heb heel de tijd gewacht en vandaag heb ik dat ook gedaan. Pakket is er nog steeds NIET.

Ik vind dat gls hun dienst niet goed hebben geleverd want er staat toch echt 2 januari in de e-mail en toen dat niet geleverd kon worden hebben jullie niks laten horen. Op z’n minst stuur je toch een email.

Vandaag ook geen bericht weer wachten, nu is mijn geduld op en denk ik dat het vermist is dus heb ik gebeld naar bedrijf en die zegt pakket afgegeven te hebben en dat het al bezorgd moest zijn. Hij gebruikt jullie dienst en gaf mij jullie 0900 nummer. Waarom 0900? Als jullie mijn pakket niet leveren en ik wil weten waar het blijft moet ik dat toch met elk gewenst contact mogelijkheid gewoon kunnen doen. Wat voor service is dat? PostnlDHL hebben dat niet.

Gewenste Oplossing:

Ik eis je gratis nummer online zetten en ik wil mijn belkosten tijdwacht compensatie. En dat de bezorgers) bedrijf zich houden aan hun beloftes of tijdig informatiecompensatie geven.

Ik ben al een mooie streek met klachten aan het indienen via ConsumentenbondRijksoverheidkassa tv programmaGLS websiteetc

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door General Logistics Systems (GLS) in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat General Logistics Systems (GLS) een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sharwinj

Heeft op 07 januari 2019 om 15:25 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Ze hebben helemaal niks gedaan. Ze gaven aan contact opgenomen te hebben met de leverancier. Daar heb ik contact mee gehad en die geeft aan dat hij geen email van GLS heeft ontvangen. Verder heb ik hun email beantwoord maar ik heb geen reactie/antwoord terug gekregen.

Ik vind dat ze moreel gezien 2 oplossingen hebben: 1. mijn wachttijd en belkosten vergoeden en 2. De nummer die je gelijk op google vind met 0900 te vervangen met hun 088 nummer waarbij je met dezelfde servicemedewerkers wordt verbonden oftewel ze moeten stoppen met het uitmelken van klanten die gebruik maken of willen maken van hun diensten. In mijn email heb ik gezegd dat als ze oplossing 2 toepassen (dus niet meer klanten uitmelken) dan hoeft oplossingen 1 (mij compenseren voor alle ongemak veroorzaakt door GLS) niet meer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM