Klacht: Trage/geen reactie. Pakket ontraceerbaar.

BenV op 10 mei 2023 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 10 mei 2023

Een klant van General Logistics Systems (GLS) ervaart problemen met een pakket dat onjuist is aangenomen door een Parcel Shop, waardoor het niet traceerbaar is. Ondanks het versturen van een e-mail met uitgebreide documentatie en pogingen van GLS Denemarken om contact op te nemen, heeft de klant slechts twee summiere reacties ontvangen in drie weken tijd en is er nu al negen dagen geen reactie meer. De klant vraagt zich af waarom het pakket niet traceerbaar is en waarom er zo traag wordt gereageerd op de situatie.

Mijn Klacht:

Pakket onjuist aangenomen door Parcel Shop (als shop return in plaats van nieuwe zending) en hierdoor niet traceerbaar.
Op advies van call center mail verzonden met al het denkbare aan bijlagen (verzendlabel, ontvangstbewijs, pakketfoto, afmetingen, gewicht, etc)
In 3 weken 2 zeer summiere reacties gehad en inmiddels al weer 9 dagen radiostilte.
GLS Denemarken doet namens ontvanger ook pogingen om contact te maken; er wordt simpelweg niet gereageerd door NL…
Hoe kan het dat 1) dit pakket ondanks een shop return label niet traceerbaar is en 2) er zeer traag tot niet gereageerd wordt? en 3) er niet de indruk wordt gewekt dat er actie wordt ondernomen terwijl het van groot belang is dat pakket bij ontvanger aankomt.

Gewenste Oplossing:

Het pakket in bezit krijgen, ofwel door de ontvanger, ofwel door mijzelf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BenV
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM