Klacht: slot glazen schuifdeur geforceerd door bezorger van pakket

Brigitte Cattoir op 11 april 2025 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

Op 10/04/2025 zou er een pakket geleverd worden van Shein door GLS. Daar wij niet thuis waren heeft de bezorger zich langs een zijpoortje toegang verleent naar de achterkant van het huis.
Wij hebben aan het huis een veranda met glazen schuifwanden die op slot was. De bezorger heeft de glazen schuifwand geforceerd en nu is het slot stuk. Dit hebben wij pas op 11/04/2025 gezien toen wij de wanden wilden openen. De glazen wand staat nu en stuk open als ze op slot is. Dit is zeker niet de bedoeling en we eisen dat GLS nu de reparatiekosten betaald. Het is niet de bedoeling dat een bezorger achter de poort komt, de buurvrouw was thuis om het pakket in ontvangst te nemen.
Hopend op een snelle reactie.
Mvg,

Fam. Van Baelen-Cattoir

Gewenste Oplossing:

Dat de reparatiekosten door jullie worden vergoed!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Brigitte Cattoir
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM