Klacht: pakket niet bezorgd

Ikke1982 op 30 november 2023 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 30 november 2023

Een klant van General Logistics Systems (GLS) heeft een klacht ingediend over de levering van een pakket, dat in twee delen op verschillende dagen is bezorgd, terwijl het in één keer verwacht werd. De klant had dringend behoefte aan het pakket en was teleurgesteld over de geboden informatie en de vertraging, wat leidde tot frustratie over de service. De ervaring heeft de klant doen besluiten om in de toekomst niet meer van GLS gebruik te maken.

Mijn Klacht:

Ik heb een pakket besteld,heb die pakket in 2 delen gekregen,terwijl ik het allemaal in 1 keer had moeten krijgen.de eerste deel was gisteren bezorgd en de andere vandaag,ik had het pakket hard nodig,diverse keren gekeken en er stond wordt vandaag bezorgd om 20.03.diverse keren gebeld om te weten waar die was ,kreeg te horen Max 20.03 en nu zie ik dat die morge pas in de middag wordt bezorgd.wat is dit voor service en aan het touwtje worden gehouden. Ik heb de bestelling geplaatst omdat ik die de volgende dag zou worden bezorgd en niet in 2 delen en verschillende dagen ertussen
Nooit meer gls

Gewenste Oplossing:

het ging om een keukenkast.de keukenvloer heeft tot laat in de avond lopen wachten op het kastje.nu moet ik de keukenboer weer laten komen en voor betalen omdat GLS zijn werk niet goed heeft gedaan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ikke1982
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM