Klacht: Pakket meteen terug gestuurd

ettennaj op 20 juli 2013 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 20 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

woensdag 17-7 online iets besteld
vind 19-7 niet thuis bericht in de bus.
met niet thuiscode ingelogd .
Mededeling 5 werkdagen van niet ophalen zijn verstreken en pakket wordt terug gestuurd.DIT KAN HELEMAAL NIET.
Misschien een computerfout maar daar heb ik geen boodschap aan.
Dit is de eerste keer dat ik met GLS te maken krijg en wordt ook de laatste keer.
Zal voortaan informeren bij online aankoop met wie verzonden wordt.

Gewenste Oplossing:

voor een 2e maal aanbieden en geen 1 euro vragen voor telefonische navraag welke op zaterdag niet open is, ook niet meer van deze tijd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM