Klacht: Niet thuis bericht.

Jorbe24 op 11 mei 2022 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 11 mei 2022

Een klant van General Logistics Systems (GLS) meldt dat er op 11 mei 2022 een pakket zou worden geleverd, maar dat de bezorger geen poging heeft gedaan om aan te bellen, ondanks dat de klant thuis was. Dit is niet de eerste keer; eerder zijn er ook pakketten zonder aanbelpoging afgeleverd. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice van GLS, maar kreeg geen bevredigende reactie.

Mijn Klacht:

Vandaag 11 mei 2022 zou er een pakket geleverd worden tussen 9:30 en 12:30 uur. Ben speciaal op mijn vrije dag ervoor thuis gebleven . Tot mijn verbazing zie ik in mijn mail een niet thuis bericht om 11: 23 uur, terwijl wij gewoon thuis zijn. De pakketbezorger heeft niet eens de moeite genomen om aan te bellen. Ik woon in een flat zodat hij beneden aan moet bellen om binnen te komen.
Vorige week had ik op dinsdag en donderdag een pakket ontvangen en wederom had de pakketbezorger niet aangebeld tot onze grote verbazing had hij de pakketten voor de deur gedropt. En dit terwijl wij gewoon thuis waren. Wij hebben 2 honden en als er aangebeld wordt slaan zij aan.
Dit is snel geld verdienen voor het bedrijf GLS.
Ik heb telefonisch contact opgenomen met klantenservice van GLS, maar kreeg te horen dat zij hier niets aan kunnen doen en dat ik een klachtenformulier in moet vullen die te vinden is onder aan het mail bericht. Nou nergens een klachtenformulier gezien zelfs Google afgestruind maar geen klachtenformulier wel een telefoonnummer van GLS klantendienst. Kost je ook nog eens extra geld om te bellen. Zo wil ik ook rijk worden over de rug van anderen. Dit is echt niet normaal en zeer asociaal om zo met mensen om te gaan.
Wij zullen ook nooit meer zaken doen met bedrijven die een contract zijn aangegaan met GLS als bezorgdienst.

Gewenste Oplossing:

Er is alleen gezegd dat zij de andere dag opnieuw bezorgen. Verder is er geen enkele oplossing geboden.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jorbe24
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM