Klacht: geen levering

bart kelchtermns op 12 januari 2015 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 12 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

geachte

naar aanleiding van een bestelling bij zooplus , die afgeleverd zou worden door ( gls ) heb ik toch even mijn bedenkingen over de manier van aflevering , bij het opvolgen van het pakket kwamen wij er al achter dat iets niet juist was bij de opgegeven afleveringstermijn , met klap op de vuurpijl ben ik mijn pakket 15 km verder dan het aangegeven adres moeten gaan ophalen ( door de goede wil van de personen op het ( foute afleveradres , wat hun wel een paar euro’s heeft gekost ) ben ik mijn pakket kunnen gaan halen . wat mij dan nog het ergste stoort is ,dat dit pakket ( op het verkeerde adres ) gewoon over de draad is gegooid en nooit door iemand !!!!!! is afgetekend ( misschien door de chauffeur zelf ) , wij hebben bij gls nog nooit zulke problemen gehad en altijd zeer tevreden geweest op hun manier van werken , mvg piet p.s.

het pakket stond op naam van mijn vrouw

met gls track id ZI7GNMIN

op naam van thijs mauricette
don boscostraat 30
3940 hechtel

hopend op een aantwoord
groet ik u vriendelijk

piet

Gewenste Oplossing:

normaal ( altijd )

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM