Klacht: Code pakket afgeleverd en getekend, maar nog niet geweest.

Akoppe op 17 december 2021 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag gewacht op pakket via GLS tussen 12.30u en 15.30u. Ook in account neerzet toestemming verleend op een aangegeven plek. Maar niemand aan de deur geweest en ook pakket niet neergezet, maar in de track en trace wel code 3.0 ingevoerd, afgeleverd en getekend….
Het zal druk geweest zijn en het pakket zal wellicht maandag pas komen, maar ik hou niet van deze praktijken, geeft dan ook netjes aan dat het (nog) niet bezorgd is en nu natuurlijk niemand te bereiken. Vrijdag 1730u dicht tot maandag, is ook niet echt van deze tijd.

Gewenste Oplossing:

Als de bezorger komt binnen de afgesproken tijd en als het niet lukt er niet gelogen wordt over de aflevering of over niet thuis.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Akoppe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM