Mijn Klacht:
Op vrijdag 26 november is mijn brievenbus beschadigd (de klep aan de binnenzijde is afgebroken), door het leveren van een groter pakket. Daarom heb ik contact opgenomen met de klantenservice van GLS. Deze verwezen mij door en vroegen mij een mail op stellen.
Op zondag 5 december heb ik een reminder gestuurd met de vraag, of de klacht al in behandeling was genomen.
Op donderdag 9 december kwam er antwoord in de vorm van een reactie per mail, dat mijn mail was doorgezet aan het desbetreffende depot.
Op vrijdag 10 december werd door het depot gesuggereerd dat het pakket niet bij mij was geleverd maar bij de buren, die dit hierna weer door mijn brievenbus zouden hebben gestoken. Hierop heb ik gereageerd met de foto’s en (Ring) video’s. De klacht zou doorgezet worden naar de
behandelende personen en de leidinggevende van de desbetreffende bezorger.
Op dinsdag 21 december, heb ik wederom om een statusupdate gevraagd, maar tot op heden nog geen enkele reactie.
Waarom neemt GLS geen contact met mij op, om zo het probleem op te lossen?
Gewenste Oplossing:
Reparatie / vervanging van mijn brievenbus en een serieuze reactie op mijn klacht

