Klacht: Beschadigd pakket: over de schutting gegooid

MKirsten op 24 februari 2022 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 24 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Pakket is over de schutting gegooid, in de tuin aangetroffen waar het een aantal uur in de regen heeft gelegen, inhoud is kapot. Ik heb foto’s gemaakt van hoe ik het pakket heb aangetroffen, en ik heb gefilmd tijdens het openen van het pakket. Op deze manier kan men zien dat de inhoud al kapot is bij openen.

Gewenste Oplossing:

Het pakket bevat een unieke dvd box waarvan de hoezen kapot zijn, de verpakking is gescheurd.

Ik wil dan ook een schadevergoeding zodat ik een nieuwe dvd box kan bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MKirsten
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM