Mijn Klacht:
dhr belt aan of naar beneden kom om een uitlaat op te halen,
mijn vraag aan hem was of hij niet de bezorger is, waarom hij niet naar boven kan komen. zijn reactie ja, dag mevr. Rijdt gewoon weg met mijn bestelling!!
alle bezorgers komen (met lift) naar boven en laten het bestelde naast de deur op een afstand. Dhr was zeker liever lui dan moe.
Gewenste Oplossing:
Ik heb hekel aan dit soort gedrag vooral bij een dienstverlening. Er zijn zoveel klachten over bezorgers, vooral omdat de meeste allochtonen zijn. Deze was helaas een hollander, leeftijd in de 50, zeeeerrr teleurstellend. Je wordt betaald voor je werk, doe het naar behoren!! Of laat het aan een ander over die Wel van zijn werk houdt. Laat zijn leidinggevende hem hierop aanspreken, dit kan niet .Ik zal zeker hiervan een meldding maken bij waar ik mijn bestelling heb geplaatst, is ook geen goede service voor hun.


