Klacht: 4 dagen later bezorgen dan beloofd

peerkepollentier op 23 mei 2015 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 23 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Per mail kreeg ik bericht van GLS zelf dat zij op vrijdag 22 mei een pakket (Pakketnummer: 23520040113467) bij mij zouden bezorgen.
Speciaal de hele dag thuis gebleven maar niemand gezien.
In bijgaand bestand is te lezen dat op vrijdagmorgen het pakket al in Goes was aangekomen, dus had m.i. bezorgd kunnen worden. En zo niet dan zou dat per mail aan mij bericht kunnen /moeten worden
I.v.m. pinksterdagen zal het pakket dat op vrijdag bij mij zou zijn, op zijn vroegst op dinsdag worden bezorgd. Dit terwijl ik om de inhoud zit te springen.

Gewenste Oplossing:

Om mij tevevreden te stellen zal GLS net iets meer moeten doen dan mij een slap excuus mailtje sturen..

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM