Klacht: Geluidsoverlast in de nacht

Pelagatti op 09 oktober 2014 over Gemeente Delft in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 9 oktober 2014

Een bewoner van de Colignystraat heeft geklaagd over geluidsoverlast veroorzaakt door een waterpomp die 's nachts aanstond tijdens werkzaamheden aan de containers. De constante herrie was goed hoorbaar in de woning, wat leidde tot een verstoorde nachtrust.

Mijn Klacht:

In de Colignystraat zijn ze deze week bezig met het vervangen van de containers. Waarschijnlijk waren de gaten in de grond waarin alle vuilniszakken terecht komen volgelopen met water. Gisteren bij thuiskomt stond er een waterpomp aan die flinke herrie maakte, tot mijn verbazing bleef deze pomp gewoon de hele nacht aanstaan en de monotone herrie was dus ook gewoon de hele nacht hoorbaar (8-9 okt). Wij wonen precies boven de plek waar dit plaatsvond en de herrie was binnen luid te horen. Hierdoor dus geen oog dichtgedaan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer hier voortaan over bericht wordt. Sterker nog, ze moeten dit gewoon niet meer 's nachts doen. Ieder ander mens zou een boete krijg als hij zolang zoveel herrie zou maken in de nacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Delft

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM