Klacht: Geluidsoverlast

Klaasjandevierde op 26 april 2017 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 26 april 2017

Een inwoner van Nuenen ervaart geluidsoverlast door commerciële vliegtuigen die regelmatig over het gebied vliegen. Daarnaast merkt de klager op dat er ook frequent militaire vliegtuigen overkomen, wat de overlast vergroot.

Mijn Klacht:

In Nuenen sinds een paar jaar commerciële vliegtuig die eroverheen vliegen, herrie zat..Maar nu komen er om de dag ook van die leger vliegtuigen overheen… fijn.

Gewenste Oplossing:

Als het minder wordt of niet zo tifus hard in iedergeval.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM