Klacht: Gele kaart aan de container

jcsegers op 20 december 2017 over gemeente Tilburg in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 20 december 2017

Een inwoner van Tilburg heeft een klacht ingediend over een gele kaart die aan zijn container is bevestigd, omdat hij beschuldigd wordt van het verkeerd aanbieden van afval. Hij wijst erop dat anderen ook afval in zijn container kunnen gooien en stelt dat sommige materialen, zoals ovenglas en bepaalde soorten plastic, niet gerecycled kunnen worden. Daarnaast merkt hij op dat er vaak rommel bij de containers ligt, wat leidt tot overlast in de straat.

Mijn Klacht:

Gele kaart aan de container. Ik zou glas in de container hebben gedaan, plastic, en ik zou composteerbaar afval bij het grijze afval hebben gedaan. 1: Als ik de container aan de straat zet kan iedereen er wat dan ook bijgooien.
2: Als ik glas bij het grijze afval doe, dan is dat omdat omdat dat glas niet gerecicled kan worden. (ovenglas bijv.)
3: Hetzelfde geldt voor het z.g. plastic afval dat helemaal geen plastic is.
4: Er staat regelmatig troep in zakken bij de containers. Dat wordt ongemoeid gelaten, en even later ligt het ‘rattenvoer’ door de hele straat.

Gewenste Oplossing:

Als U stopt met die kleinerende standjes. Zorgt voor éénduidigheid bij het scheiden van afval. De echte vervuilers eerst aanpakt. En vooral: De hand in eigen boezem steekt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over gemeente Tilburg

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over gemeente Tilburg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM