Klacht: Krant niet bezorgd

Wolfs899 op 24 juli 2021 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 juli 2021

Een abonnee van Gelderlander heeft op zaterdag geen krant ontvangen, wat de tweede keer is binnen enkele weken. Ondanks het gebruik van een waardebon, kon de abonnee deze bij geen van de zeven verkooppunten in de woonplaats verkrijgen. De abonnee overweegt om het abonnement te beëindigen en is van plan om maandag contact op te nemen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Vandaag, zaterdag geen krant ontvangen, is de tweede keer binnen enkele weken. Met de aangeboden waardebon 7 verkooppunten in mijn woonplaats afgestruind en nergens te verkrijgen. Maandag ga ik DG bellen en ik denk er hard over om mijn abonnement te beeindigen

Gewenste Oplossing:

Smetteloze bezorging in een tijd waarin de krant steeds duurder wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wolfs899
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM