Klacht: Goedkoop tijdelijk abonnementje afgesloten maar geen krant

[email protected] op 04 maart 2021 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedkoop tijdelijk abonnementje afgesloten wat pr email bevestigd zou ingaan op 02-03 maar nu nog steeds geen krant. Ze hebben het ook nog niet afgeschreven.
Al twee keer geprobeerd contact te krijgen maar met alle menus kom ik niet bij een sprekende klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Dat ik vanaf morgen mijn krant krijg en dat de kosten van €4,00 staan tegenover de drie kranten die ik heb gemist.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM