Klacht: Bezorgklacht

Marijke van Aalten op 22 september 2016 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 september 2016

Een klant van Gelderlander ervaart regelmatig problemen met de bezorging van de krant, waarbij gemiddeld één keer per week geen krant wordt geleverd. Ondanks herhaalde klachten en toezeggingen van het bedrijf dat de bezorging zou verbeteren, blijft de klant zonder krant zitten. Dit heeft geleid tot de beslissing om de krant op te zeggen, omdat de klant geen interesse heeft in digitale alternatieven of compensatie.

Mijn Klacht:

Ik krijg gemiddeld één keer per week geen krant bezorgd. Ik bel en stuur digitaal een bezorgklacht. Krijg dan weer een paar dagen achtereen een krant. Wordt nagebeld door de gelderlander of het nu goed gaat. Op 16 september weer geen krant. Gisteren werd er gebeld door iemand namens de gelderlander. Het ging weer goed met de bezorging. En wat denk je? Vandaag weer geen krant. Ik ga de krant nu opzeggen, want ik wil geen digitale krant, geen bon, geen korting!!!! Ik wil gewoon een krant in de bus zes dagen in de week.

Gewenste Oplossing:

Als ik zes dagen in de week een krant krijg omdat ik daar voor betaal. Maar dat schijnt niet haalbaar te zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marijke van Aalten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM