Klacht: bezorging

[email protected] op 31 januari 2018 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hebben volgens mij alweer een nieuwe bezorger, krijgen sindsdien de krant ook niet meer in de brievenbus in de voordeur, en de bezorger doet hem maar half in de brievenbus, snel, snel, met het gevolg dat de krant vaak nat is. Heb het even aangezien maar het veranderd niet, en wij zijn het nu zat.Spijt me maar kan geen foto maken.

Gewenste Oplossing:

Krant helemaal in de brievenbus natuurlijk, en het liefst in de brievenbus van de voordeur, hebben we al 14 jaar gehad.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM