Klacht: bezorgen schijnt erg moelijk voor de Gelderlander

Wouter en Marijke op 14 februari 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn schoonoud!!!ers gingen op vakantie en wij zouden die week de krant ontvangen. Niets gehad. Mijn schoonvader heeft toen contact gehad met de Gelderlander en zij hadden beloofd dat wij 2 weken gratis de Gelderlander zouden ontvangen. Vanaf donderdag 6 februari. Niets ontvangen, vrijdag niets ontvangen, gebeld. Mevrouw we nemen contact op met de bezorger. Zaterdag niets ontvangen, maandag niets ontvangen, dinsdag weer gebeld. Wij nemen contact op met de leidinggevende van de bezorger. Tot op heden (14 februari) nog niets ontvangen! Hoe moeilijk kan het zijn voor een krant om zoiets te organiseren? Ik begrijp dat mensen geen krant meer afnemen op deze manier, als een “proef abonnement” al niet goed gaat, waarom dan nog zo’n enorm duur abonnement met de Gelderlander aan gaan. Voor ons in ieder geval nooit meer.

Gewenste Oplossing:

als de krant netjes volgens afspraak bezorgt wordt. Dat is alles wat ik vraag....bijzonder dit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM