Klacht: Allen afgelopen zaterdag en gisteren 15febr een krant gehad.

Ria Claassen op 16 februari 2021 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 16 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben heel erg boos,..wij hebben allen afgelopen. Zaterdag en maandag een krant gehad: dit heeft niks meer. Met het weer te maken.maar met de bezorger omdat ergens anders wel de krant bezorgd word.
Hebben vaker problemen gehad. Ik heb overal begrip voor ….maar niet heer voor.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de krant normaal bezorgd wordt zoals het hoort,met een uitzondering zoals vorige week een dag, maar niet een week daar is het te duur voor...je moet vertrouwen in hebben dat de krant gewoon komt en geen ergernis. helaas heb ik dat allang niet meer. Als het zo blijft zal ik naar meer dan 50 jaar moeten opzeggen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ria Claassen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM