Klacht: Geen toegang meer, bedrijf ook verdwenen.

Ameunier op 04 augustus 2025 over SRT licenties in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Software
Status Nieuwe klacht
Datum 4 augustus 2025

Een klant heeft in maart 2025 een abonnement op Afobe Creative Cloud aangeschaft, maar heeft sinds kort geen toegang meer tot de software. Pogingen om contact op te nemen met SRT licenties via e-mail zijn niet succesvol, en het lijkt erop dat het bedrijf niet meer actief is.

Mijn Klacht:

In maart 2025 Afobe Creative Cloud aangeschaft. Sinds deze week geen toegang meer, email aan srt komt niet meer aan en bedrijf lijkt verdwenen.

Gewenste Oplossing:

Refund of toegang tot Adobe creative Cloud tot maart 2026.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SRT licenties

Reactie van de melder van de klacht Ameunier

7 maanden geleden - Oplichters die verder zijn gegaan onder een andere naam. PAS OP!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SRT licenties nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ameunier
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM