Klacht: Geen krant ontvangen , reeds 2 zaterdagen

B den heijer op 06 november 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor de zoveelste keer dit jaar geen zaterdag abonnement ontvangen en wel op zaterdag 30 oktober en vandaag 6 november wederom geen krant. Dit is echt niet de eerste maal , ik vraag u beleeftd in uw admi. Na te gaan wat er aan de hand is. Als dit zo blijft wil ik gaatne een reductie van het abonnementsgeld en de nodige coupons om een krant te kunnen ophalen bij o.a. Primera, ik hoop op een reactie, die uiteraard positief is.

Gewenste Oplossing:

Reeds hierboven g3meld.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B den heijer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM