Klacht: Geen kaaarten voor Goldplay.

Goldplay op 01 september 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 1 september 2012

Een klant van Ticketloket.com heeft geklaagd over de levering van kaarten voor het Goldplay-concert, waarbij meerdere mensen aangeven dat hun kaarten niet zijn ontvangen. De klant meldt dat er veel teleurstelling is onder de kopers en vraagt zich af wanneer het beloofde bedrag zal worden teruggestort.

Mijn Klacht:

Zie dat er al meer klachten zijn over de levering van de kaarten voor Goldplay. Wij hebben bericht ontvangen en velen met ons dat ticketloket de kaarten voor Goldplay niet heeft ontvangen. Wat worden er veel mensen teleurgesteld. Heftig.
Er wordt vermeld dat het bedrag binnenkort terug gestort wordt?

Gewenste Oplossing:

Het geld vandaag nog terug storten. Hier hoeft echt geen paar dagen overheen te gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 10 september 2012 om 19:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM