Klacht: geen hans teeuwen

jorisT02 op 19 juli 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 juli 2014

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over de programmering van de zender. Hij had verwacht de show "Spiksplinter" van Hans Teeuwen te zien, zoals eerder was aangekondigd, maar in plaats daarvan werd "Jongens tegen de Meisjes" uitgezonden.

Mijn Klacht:

Uw zender maakte de hele week reclame voor Spiksplinter van Hans Teeuwen op zaterdag avond 20:00. Nu kijk ik rtl 4 en zie ik de jongens tegen de meisjes waar echt niet op te wachten zat.

Gewenste Oplossing:

als jullie nu Hans Teeuwen uitzenden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM